Land Rover - Defender 130

Rodinu Defender sme rozšírili o model 130, ktorý má 8 miest na sedenie a umožňuje vytvárať dobrodružstvá vo väčšom meradle.

Porsche predstavuje možnosť kempovania na streche

Možno ste predpokladali, že ľudia, ktorí vlastnia Porsche 911, sú vysokopostavení. Teraz sa zdá, že sú to aj výškoví turisti - po tom, čo spoločnosť Zuffenhausen oficiálne predstavila novú možnosť strešného stanu pre svoj úctyhodný športový automobil.

2022 Mercedes Maybach S 680 Long V12 - nová plne luxusná vlajková loď! Lepšie ako BMW M760i?

2022 Mercedes Maybach S 680 Long V12 - nová luxusná loď! Interiér, exteriér, zvuk a funkcie

Toyota natrvalo zatvorí ruský závod

Japonská firma "nevidí možnosť" obnoviť výrobu v Petrohrade po viac ako šesťmesačnom pozastavení

6 Tipov ako predať vaše auto

Či už chcete svoje auto predať alebo vymeniť za ďalšie, je dôležité porozumieť tomu, ako celý proces prebieha. Nižšie uvádzame základné rady, ktoré sa určite hodia pri predaji Vášho vozidla.

Máte automat? Tieto 4 veci určite nerobte!

Minule sme si napísali niečo o tom, aké sú výhody automatickej prevodovky a čo vám zároveň prinesie. V dnešnom článku sa zameriame viac na to, čo nerobiť, aby ste predĺžili životnosť prevodovky a svojho vozidla.

Ak ste sa rozhodli, že si predsa nové auto kúpite, farba a model je ten jednoduchší výber. Oveľa ťažšia otázka jevybrať ostatné parametre vozidla ako je napríklad voľba medzi dieselovým a benzínovým motorom.My sme sa na to pozreli a porovnali sme tieto dva typy motorov.