Je inzercia na tomto portáli zadarmo?

Áno, inzercia je zadarmo. Platené sú len príplatkové služby. A to rôzne zvýraznenia realitnej inzercie.

Počet ponúk je nejako obmedzený?

Nie, náš inzertný server momentálne neobmedzuje počet ponúk od jedného inzerenta. Či sa jedná o autobazár alebo jednotlivca súkromnej osoby.

Príde mi informácia o skončení platnosti inzerátu?

Áno, 5 dní pred ukončením platnosti inzerátu, príde informačný email pre možnosť obnoviť platnosť na ďalšie obdobie.

Neprišiel mi potvrdzovací email

Pokiaľ Vám neprišiel potvrdzovací email o vytvorení inzerátu. Skúste pozrieť adresár so spamom. Alebo ste pri vytváraní inzerátu pravdepodobne spravili preklep. Preto je výhodnejšia registrácia na portál. Inzeráty môžete kedykoľvek upravovať naraz a znova po vypršaní zobrazenia obnoviť.

Je nutná registrácia pre inzerovanie?

Nie, nieje nutná registrácia. Svoje inzeráty môžete upravovať a mazať pomocou odkazov vygenerovaných portálom, ktoré sa nachádzajú v potvrdzovacom emaile o vytvorení inzerátu.

Akou formou môžem objednať príplatkové služby?

Príplatkové služby na našom portáli môžete objednať týmito spôsobmi:
- SMS platbou. Platba je bezpečná poskytuje platbu pre všetky Slovenských mobilných operátorov. (platba prebieha online priamo v rozhraní platobnej brány PlatbaMobilom.sk a kredity alebo služba sa po úspešnom prevode ihneď k dispozícii).

- PayPal - online platobná brána spoločnosti PayPal. Sú prístupne aj možnosti platenia kartami VISA, MASTERCARD aj bez registrácie do služby PayPal.

- Platobná brána Stripe - online prevody cez platobnú bránu Stripe. Platba kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO. Online prevody banky.

- Platobná brána Fondy - online prevody cez platobnú bránu Fondy. Platba kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO. Online prevody banky.

- Offline - platba na účet našej firmy. Kde Vám vystavíme faktúru a služba sa dá využívať až po pripísaní prostriedkov na náš účet.

Prečo sa oplatí zvýrazniť inzerát na autopredam?

Okrem toho že TOP ponuky a zvýraznené inzeráty sú zaradené v horných pozíciach a aj sú na úvodnej strane. Sú viac zviditeľnené oproti klasickom zobrazení. Naviac všetky inzeráty na autopredam exportujeme do 5 podporných stránok. Ale ak si zvýrazníte inzerát, tak naviac získate zadarmo reklamu v  reklamnom systéme neklama a najklik s viac ako 300+ stránkami a portálmi formou reklamy v rámci propagácie autopredam.sk. Plus na facebookovej stránke autopredam a na stránke autopredam na teem.sk